LEKSAKSMOTORCYKEL, Tipp & Co Silver Racer. Tyskland, 1900-talets mitt.

51678. LEKSAKSMOTORCYKEL, Tipp & Co Silver Racer. Tyskland, 1900-talets mitt.

Märkt TCO-59 Dunlop Cord 350 X 19.
Längd 18 cm.

Orginalkarong. Brukslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.

Antal besök: 2 431