PLÅTBURKAR, 3 st, Solo Kaffe, 1900-talets första del.

516768. PLÅTBURKAR, 3 st, Solo Kaffe, 1900-talets första del.

Kaffekvarn från 1800-talet medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 738