KISTA, empirstil, 1900-tal.

KISTA, empirstil, 1900-tal.
516719. KISTA, empirstil, 1900-tal.

Valnöt. Fötter i form av träskurna lejontassar.
Längd 63 cm, bredd 50 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 529