ÅRSUR," Westerstrands", mässing/glas, 1900-tal.

516674. ÅRSUR," Westerstrands", mässing/glas, 1900-tal.

Nummer 407659.
Höjd ca 30 cm.

Obetydligt slitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 407659.
Höjd ca 30 cm.

Obetydligt slitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 174