SPEGELSKÄNK, jugend, tidigt 1900-tal.

516663. SPEGELSKÄNK, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd 125 cm.
Bredd 130 cm.
Djup 56 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar på skivan, avslag på ett ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 125 cm.
Bredd 130 cm.
Djup 56 cm.

Antal besök: 556