MOBILTELEFON, Experia X10, Sony Ericsson.

516638. MOBILTELEFON, Experia X10, Sony Ericsson.

Med laddare i kartong.

Låst till Tele2.
Bruksslitage.
Lite repor på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med laddare i kartong.

Låst till Tele2.
Bruksslitage.
Lite repor på skärm.

Antal besök: 261