BESTICKUPPSÄTTNING, 99 delar, sterlingsilver, Danmark 1920-tal. Vikt ca 3650 gram.

516614. BESTICKUPPSÄTTNING, 99 delar, sterlingsilver, Danmark 1920-tal. Vikt ca 3650 gram.

12 matgafflar, 12 matskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 12 tårtgafflar, 11 teskedar, 12 kaffeskedar, 6 fruktknivar, 2 påläggsgafflar, 1 sardingaffel, 2 såsslevar, 2 geléskedar, 1 kompottsked.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 625