BERNT PETER MORÉN. "Skogen blommar vägen Rockneby/Läckeby", olja på duk, signerad.

516593. BERNT PETER MORÉN. "Skogen blommar vägen Rockneby/Läckeby", olja på duk, signerad.

45,5 x 37 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5 x 37 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 593