Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
BERNT PETER MORÉN. "Skogen blommar vägen Rockneby/Läckeby", olja på duk, signerad.
516593. BERNT PETER MORÉN. "Skogen blommar vägen Rockneby/Läckeby", olja på duk, signerad.
45,5 x 37 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45,5 x 37 cm.
Obetydligt slitage.
453