FICKUR, så kallat mormorsur, nyckeldragare, boett av 14k guld samt KLOCKSTÄLL.

516525. FICKUR, så kallat mormorsur, nyckeldragare, boett av 14k guld samt KLOCKSTÄLL.

Diameter ca 33 mm.
Vikt inkl verk ca 24 gram
Klockställ höjd ca 10 cm.

Slitage, skador, glas saknas, urverk defekt. Mikronagg på klockställ.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 33 mm.
Vikt inkl verk ca 24 gram
Klockställ höjd ca 10 cm.

Antal besök: 580