KUVERTTALLRIKAR, tenn proveniens " Hotell Savoy Grill " Malmö.

516499. KUVERTTALLRIKAR, tenn proveniens " Hotell Savoy Grill " Malmö.

Diameter 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 522