LARS LERIN (F.1954). "Ingrid på väg in". Olja på duk.

516485. LARS LERIN (F.1954). "Ingrid på väg in". Olja på duk.

Signerad L Lerin och daterad 77. 81 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 902