HANNE DREUTLER. Skulptur, glas Studio Åhus, signerad HD-AZ.

516451. HANNE DREUTLER. Skulptur, glas Studio Åhus, signerad HD-AZ.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 936