DAG PETERSON. Tretåig mås. Akvarell, signerad och daterad 2003.

516439. DAG PETERSON. Tretåig mås. Akvarell, signerad och daterad 2003.

47 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 276