DAG PETERSON. Dansande tranor. Färglitografi, signerad och numrerad 69/290.

516424. DAG PETERSON. Dansande tranor. Färglitografi, signerad och numrerad 69/290.

74 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

74 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 776