Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
DAG PETERSON. Jorduggla. Akvarell, signerad och daterad 2004.
516402. DAG PETERSON. Jorduggla. Akvarell, signerad och daterad 2004.
32 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
602