DAG PETERSON. Jorduggla. Akvarell, signerad och daterad 2004.

516402. DAG PETERSON. Jorduggla. Akvarell, signerad och daterad 2004.

32 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 702