Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
MUNK, mässing, ekivok, möjligen Bersbo, 1900-tal.
516396. MUNK, mässing, ekivok, möjligen Bersbo, 1900-tal.
Höjd ca 20 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 20 cm.
Ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 541