SIDEBOARD, teak, Bröderna Sörheim, Norge. 1900-talets andra hälft.

516354. SIDEBOARD, teak, Bröderna Sörheim, Norge. 1900-talets andra hälft.

Fyra lådor samt fyra skåpsdörrar. Dekor med meanderbård på lådfront. Längd 207 cm, djup 46 cm, höjd 81 cm.
4 nycklar finns.

Obetydligt bruksslitage. Avslag på låda.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 185