BOKHYLLA MED SKÅP,, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

516341. BOKHYLLA MED SKÅP,, mahogny, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Längd 94, bredd 46, höjd 227 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 445