FREDEE BULL. Gouache.

FREDEE BULL. Gouache.
516338. FREDEE BULL. Gouache.

Motiv från Egypten. Signerad och daterad.
11,5x16 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
516338. FREDEE BULL. Gouache.

11,5x16 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 966