SERVISDELAR, 26 delar, porslin, bland annat "Kryss" Upsala Ekeby, "Amulett" Gustavsberg, 1900-talets mitt.

516294. SERVISDELAR, 26 delar, porslin, bland annat "Kryss" Upsala Ekeby, "Amulett" Gustavsberg, 1900-talets mitt.

6 djupa tallrikar, Furnivals united, England
5 djupa tallrikar "Kryss", Upsala Ekeby
Skål, Upsala Ekeby, Gefle
Fat, Rörstrand
2 skålar "Amulett"
5 assietter "Amulett" Gustavsberg,
6 mattallrikar , Amulett.

Bruksslitage. Nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Upsala Ekeby, Gefle
Fat, Rörstrand
2 skålar "Amulett"
6 mattallrikar , Amulett.

Bruksslitage. Nagg, spricka.

Antal besök: 2 297