BERTIL LUNDBERG. Komposition, färgetsning nr 47/50, signerad B Lundberg och daterad 1970.

516256. BERTIL LUNDBERG. Komposition, färgetsning nr 47/50, signerad B Lundberg och daterad 1970.

50x68 cm, rammått 63x83 cm.

Något gulnad.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x68 cm, rammått 63x83 cm.

Något gulnad.

Bertil Lundberg (1922–2000)

Antal besök: 311