LEIF KNUDSEN. Komposition, olja på duk, signerad Knudsen.

516254. LEIF KNUDSEN. Komposition, olja på duk, signerad Knudsen.

38x55 cm, rammått 40x57 cm.

Bruksskick.

Leif Knudsen (1928–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x55 cm, rammått 40x57 cm.

Bruksskick.

Leif Knudsen (1928–1975)

Antal besök: 914