TEMUGGSHÅLLARE, silver, Moskva, Ryssland, 1900-talets första del. 157 gram.

51624. TEMUGGSHÅLLARE, silver, Moskva, Ryssland, 1900-talets första del. 157 gram.

Stämplad Moskva, BA.
Tot höjd ca 10,5 cm.

Slitage. Glas saknas. Namngravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Moskva, BA.
Tot höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 1 071