AMBER RING MED FISK PRYDNAD, silver 925.

516227. AMBER RING MED FISK PRYDNAD, silver 925.

Antik bärnsten ring silver 925 också stämplad, set med en polerad bärnsten cabochon i bezel inställning omgiven av fisk ornament, handgjorda från 1930-talet, ring storlek 63, mått: ringhuvud 23 x 22 mm
Vikt: 7,9 gram.

mycket väl bevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 7,9 gram.

mycket väl bevarad.

Antal besök: 597