SKÄNK, bonad björk, art deco, 1900-talets första hälft.

516219. SKÄNK, bonad björk, art deco, 1900-talets första hälft.

Skänk/sideboard med låda samt skåp med bakomliggande hyllplan
Längd 156, bredd 50, höjd 94 cm.

Repor och märken, bakstycket med ett hål.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 735