BORD, 2 st, 1900-talets första hälft.

516137. BORD, 2 st, 1900-talets första hälft.

Ovalt pelarbord ca. 1950, Höjd 61, längd 90, bredd 60
rektangulärt blombord 1900-talets början, höjd 73, längd 67, bredd 41 cm.

Ålders och bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 329