ÖRHÄNGEN, ett par i 14K gulguld med pärlor och diamanter, totalt 0,20 ct.

516119. ÖRHÄNGEN, ett par i 14K gulguld med pärlor och diamanter, totalt 0,20 ct.

Örhängen i 14K gulguld, stämplade 585, totalvikt 2,60 gram
Diamanter, totalvikt 0,20 ct
Färg: Top Wesselton, sällsynt vit
Klarhet: SI2, med åtskilliga små inneslutningar lätta att urskilja vid förstoring.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diamanter, totalvikt 0,20 ct

Bruksskick.

Antal besök: 271