JOHAN THORENBERG. TAVLA, olja duk, signerad och daterad J.Thorenberg -75, "Bergfors - Ljusnan - Härjedalen".

516041. JOHAN THORENBERG. TAVLA, olja duk, signerad och daterad J.Thorenberg -75, "Bergfors - Ljusnan - Härjedalen".

Johan Thorenberg (1889-1988), Kvänum.
Bildmått 54 x 45 cm.
Rammått 66 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 54 x 45 cm.
Rammått 66 x 57 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 609