GUNGSTOL, Thonét, sekelskifte 18/1900-tal.

516022. GUNGSTOL, Thonét, sekelskifte 18/1900-tal.

Rottingsits och rygg. Svärtad.

Bruksslitage, färgskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, färgskav.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 630