BYRÅ, rokokostil, Gustavianska Möbler, Onslunda, 1900-tal.

516008. BYRÅ, rokokostil, Gustavianska Möbler, Onslunda, 1900-tal.

Höjd 74, bredd 60, djup 30,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 612