IVAN HOFLUND. "Galgberget vid Visby". Olja på duk, signerad.

516006. IVAN HOFLUND. "Galgberget vid Visby". Olja på duk, signerad.

36 x 44 cm.

Krackelyr, lagning.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 44 cm.

Krackelyr, lagning.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besök: 787