CIGARETTETUI, silver med applikationer i guld, Ryssland, 1900-talets första del. Vikt 170 gram.

51599. CIGARETTETUI, silver med applikationer i guld, Ryssland, 1900-talets första del. Vikt 170 gram.

Stämplad Moskva samt AK.
Längd 11, bredd 8, höjd 1,5 cm.

Slitage, smärre bucklor. Ett hörn med mindre bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Moskva samt AK.

Antal besök: 1 759