BRICKBORD MED FÄLLBARA BEN, "The Osterley Table Tray", 1900-talets början.

51598. BRICKBORD MED FÄLLBARA BEN, "The Osterley Table Tray", 1900-talets början.

Etikettmärkt. Handtag i mässing.
Längd 77, bredd 47, höjd 63 cm.

Slitage, fläckar, repor, ett handtag sakna knoppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 417