SPEGEL, med tvådelat kvicksilverglas, 1800-tal.

51597. SPEGEL, med tvådelat kvicksilverglas, 1800-tal.

144 x 71 cm.

Slitage, omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

144 x 71 cm.

Slitage, omfattande skador.

Antal besök: 2 699