Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Grafik
MATS OLA BURMAN. Färglitografi, signerad och numrerad 42/190.
515947. MATS OLA BURMAN. Färglitografi, signerad och numrerad 42/190.
39 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Växjö Auktionskammare
835