Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
JAN-ERIK ANDERSSON. Landskap med bod. Olja på duk, signerad.
515943. JAN-ERIK ANDERSSON. Landskap med bod. Olja på duk, signerad.
55 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 46 cm.
Växjö Auktionskammare
415