TAKLAMPA, glas, 1930-tal.

TAKLAMPA, glas, 1930-tal.
515869. TAKLAMPA, glas, 1930-tal.

Möjligen Orrefors.
Totalhöjd ca 70 cm, diameter 40 cm.

Ett par mikroskopiska nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möjligen Orrefors.

Ett par mikroskopiska nagg.

Antal besök: 429