SERVISDELAR, porslin, 32 delar. "Vinranka", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

515820. SERVISDELAR, porslin, 32 delar. "Vinranka", Hackefors, 1900-talets andra hälft.

12 assietter.
Gräddkanna.
Sockerskål.
Kaffekanna
2 vaser.
2 frukostkoppar med fat.
12 kaffekoppar med fat.
1 bricka/serveringsfat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 assietter.
Gräddkanna.
Sockerskål.
Kaffekanna
2 vaser.
2 frukostkoppar med fat.
12 kaffekoppar med fat.
1 bricka/serveringsfat.

Bruksslitage.

Antal besök: 313