SKÅL PÅ FOT, glas, Ulrica Hydman Vallien, Artist coll, Kosta Boda.

515817. SKÅL PÅ FOT, glas, Ulrica Hydman Vallien, Artist coll, Kosta Boda.

Skål på fot, glas. Dekor av kvinna. Blå och vitmelerad glasmassa.
Signerad Kosta Boda Artist coll Ulrica HV 98824.
Höjd 20 cm, diameter 17 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm, diameter 17 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 9 202