BENGT ELLIS. "Senhöst vid Mittåkläppen", akvarell, signerad.

51580. BENGT ELLIS. "Senhöst vid Mittåkläppen", akvarell, signerad.

65 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 949