FORMAR/SKÅLAR, 12 st, keramik, Bo Fajans samt Upsala Ekeby Karlskrona, 1900-talets mitt.

515808. FORMAR/SKÅLAR, 12 st, keramik, Bo Fajans samt Upsala Ekeby Karlskrona, 1900-talets mitt.

6 skålar, Bo Fajans
6 skålar, Upsala Ekeby Karlskrona.

Bruksslitage. Delar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 skålar, Bo Fajans

Bruksslitage. Delar med nagg.

Antal besök: 363