Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
BENGT ELLIS. "Senhöst vid Mittåkläppen", akvarell, signerad.
51580. BENGT ELLIS. "Senhöst vid Mittåkläppen", akvarell, signerad.
65 x 52 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 52 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
2 595