KARTONG MED VYKORT, ca 350 st, 1900-talets första hälft.

515792. KARTONG MED VYKORT, ca 350 st, 1900-talets första hälft.

Mestadels svenska kort, bl.a topografi, gratulation.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 449