STÄD, järn, 43,5-kg, år 1918, Söderfors + SLÄGGA + 2 VERKTYGSFÖREMÅL.

515762. STÄD, järn, 43,5-kg, år 1918, Söderfors + SLÄGGA + 2 VERKTYGSFÖREMÅL.

Städ, höjd 28 cm, längd 62 cm, stämplat Söderfors 1918.

Erodering och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Erodering och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 959