MODELLFLYGPLAN, Segelflygplan.

515752. MODELLFLYGPLAN, Segelflygplan.

Vingbredd ca 224 cm.

Slitage, smärre skador, ej funktionstestad, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vingbredd ca 224 cm.

Antal besök: 335