ELIAS MARTIN. HANS ART. Landskap med hus och figurer, olja på pannå, osignerad.

51574. ELIAS MARTIN. HANS ART. Landskap med hus och figurer, olja på pannå, osignerad.

Diameter ca 19 cm.

Smärre färgbortfall.

Elias Martin (1739–1818)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 19 cm.

Smärre färgbortfall.

Elias Martin (1739–1818)

Antal besök: 1 603