Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
PARTI FIGURINER, 5 st, keramik, bland annat Gösta Grähs, Rörstrand, Paul Hoff, Gustavsberg, Willy Fischer, Ego, 1900-tal.
515748. PARTI FIGURINER, 5 st, keramik, bland annat Gösta Grähs, Rörstrand, Paul Hoff, Gustavsberg, Willy Fischer, Ego, 1900-tal.
Höjd 5 - 10 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5 - 10 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
922