JOHN CARLSON. Sjöqvist Stenhuggeri vid Olle Olsson Huset, olja på pannå, signerad samt daterad 1965.

515722. JOHN CARLSON. Sjöqvist Stenhuggeri vid Olle Olsson Huset, olja på pannå, signerad samt daterad 1965.

Ca 46 x 55 cm.

John Carlson (1896–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 46 x 55 cm.

John Carlson (1896–1979)

Antal besök: 1 111