VAS samt SKÅL, glas, Sven Palmqvist, Orrefors, Göran Wärff, Kosta.

515678. VAS samt SKÅL, glas, Sven Palmqvist, Orrefors, Göran Wärff, Kosta.

Vas, signerad Orrefors PU 3611, höjd 15,5 cm.
Skål, signerad Kosta 56456 Wärff, diameter 14,5, höjd 7,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar, repor.

Antal besök: 1 814