MARTIN LINDSTRÖM. Motiv med blommor och kvinnoansikte. Olja på duk. Signerad och daterad 1972.

51566. MARTIN LINDSTRÖM. Motiv med blommor och kvinnoansikte. Olja på duk. Signerad och daterad 1972.

67 x 70 cm.

Slitage. Oramad.

Martin Lindström (1894–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 70 cm.

Slitage. Oramad.

Martin Lindström (1894–1975)

Antal besök: 936